نرم افزار تعمیرات و خدمات ( مدیریت تعمیرگاه ) روبیک – با افزونه موبایل


نرم افزار " تعمیرات و خدمات " روبیک چه کاری انجام می دهد ؟


نرم افزار تعمیرات و خدمات روبیک جهت اتوماسیون تمامی فرآیندهای موجود در تعمیرگاه ها و واحد های خدمات فنی ،طراحی و پیاده سازی شده است .صاحبان و مدیران مشاغلی همچون تعمیرات موبایل ،تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ،تعمیرات ماشین های اداری ،تعمیرات لوازم خانگی ،الکترونیکی و ... می توانند نیازهای اساسی خود را با این نرم افزار پوشش دهند . نیازهایی همچون :
ثبت مشخصات مشتری ، ثبت مشخصات دستگاه معیوب ، ایرادات و لوازم همراه دستگاه ، ارائه رسید به مشتری ، تحویل دستگاه به تکنیسین ، ثبت خدمات ارائه شده و قطعات مصرفی ، تعیین نرخ خدمات و قطعات مصرفی ، ارائه فاکتور به مشتری ، ارسال پیامک و ....

علاوه بر ارائه این امکانات اساسی این نرم افزار با ارائه گزارشات آماری و تحلیلی مختصر و منحصربفرد ، مسئول مرکز را در مدیریت تعمیرگاه یاری می نماید.


چه امکانات اساسی در نرم افزار تعمیرات و خدمات روبیک وجود دارد ؟


1

ثبت مشخصات ، ایرادات و لوازم همراه دستگاه


ثبت سریع مشخصات مشتری ، نوع و مدل و سریال دستگاه ، ایرادات گزارش شده توسط مشتری و لیست لوازم همراه تحویلی و ارائه رسید چاپی جهت ارائه به مشتری و الصاق به دستگاه برای پیگیری های بعدی ؛


2

چاپ رسید مشتری


چاپ رسید در دو نسخه شرکت و مشتری ،قابل چاپ توسط چاپگرهای معمولی و حرارتی


3

ثبت خدمات ارائه شده و قطعات مصرفی


تکنیسین می تواند در حین انجام تعمیرات وخدمات بر روی دستگاه ، قطعات مصرفی و خدمات ارائه شده را به همراه گزارش کار انجام شده ثبت نماید. پس اتمام کار و با اعلام تکنیسین ، دستگاه به وضعیت آماده تعمیر شده رفته و آماده تحویل به مشتری و صدور فاکتور خواهد بود.


4

صدور و چاپ فاکتور خدمات


مسئول مالی و حسابداری با تعیین و تأیید مبالغ خدمات و قطعات ، اقدام به صدور فاکتور خدمات می نماید.


5

ارائه گزارشات آماری و تحلیلی


گزارشاتی از قبیل صورتحساب مشتریان ، میزان درآمد کسب شده به صورت تفکیک شده از هریک از انواع خدمات ، میزان مصرف هر یک از قطعات ، میزان مراجعات انجام شده برای هر یک از انواع ایرادات ، لوازم همراه موجود در مرکز ، کارهای انجام شده و جاری هر تکنسین به همراه زیر اطلاعات هر یک از گزارشات ذکر شده.


6

ارسال پیامک از طریق نرم افزار اندروید موبایل سرویس


ارسال پیامک جهت آگاه سازی مشتری از وضعیت دستگاه خود (برای اطلاعات بیشتر امکانات موبایل سرویس را در پاین صفحه مطالعه نمایید)


7

داشبورد مدیریت


نمایی کلی از وضعیت فعلی مرکز را در اختیار مدیریت قرار می دهذ.مثل نمایش لیست دستگاههایی که موعد تحویل آنها سر رسیده ، رهگیری سریع دستگاه ، لیست کارهای جاری و ثبت یادداشتهای روزانه که انجام مسئولیت هاو تصمیم گیری های مدیر را سرعت می بخشد.


8

مدیریت گارانتی قطعات


امکان ثبت روند ارسال قطعات به شرکت های گارانتی کننده و تحویل از شرکت ، ثبت هزینه اعلام شده از طرف شرکت گارانتی ، گزارش گارانتی های ارائه شده ، امکان ثبت مشخصات گارانتی در فاکتور


9

امکان ثبت فروش مستقیم


ثبت فروش قطعات و لوازم جانبی مانند کارت گرافیک یا فلش و صدور فاکتور


10

نمایش تاریخچه دستگاه


امکان مشاهده تمامی عملیات و کارهای انجام شده بر روی یک دستگاه خاص به صورت کاملا گرافیکی و به همراه تاریخ و جزئیات عملیات


چرا نرم افزار تعمیرات و خدمات روبیک ؟

-محیط کاربری زیبا و ساده
- سرعت بالای اجرای نرم افزار (بانک های اطلاعاتی mysql)
-ارائه امکانات جدید در بروزرسانی های دوره ای (رایگان)
-نسخه آزمایشی جهت آشنایی بیشتر با نرم افزار پیش از خرید
-نصب سریع و آسان

"تعمیرات و خدمات" روبیک در رسانه ها

ویدئوی آموزش نحوه کار و معرفی امکانات نرم افزار در آپارات معرفی نرم افزار تعمیرات و خدمات در آرمانت

تصاویری از محیط برنامه :افزونه سرویس موبایل - ( نرم افزار اندرویدی مکمل )


این نرم افزار بر روی گوشی یا تبلت اندرویدی اجرا شده و پس از برقراری ارتباط با نرم افزار " مدیریت تعمیرگاه " روبیک امکانات متعدد و جذابی را در اختیار شما قرار می دهد.


امکانات افزونه سرویس موبایل


1

اسکن بارکد (کد رهگیری ) مندرج در پشت دستگاه و مشاهده تمامی اطلاعات دستگاه


شما می توانید با اسکن بارکد مندرج در پشت دستگاه توسط سرویس موبایل ،اطلاعات ثبت شده در نرم افزار تعمیرات و خدمات روبیک را مشاهده نمایید . اطلاعاتی همچون اطلاعات مشتری ، معایب و وضعیت تعمیر آنها . دیگر برای دیدن وضعیت چندین دستگاه نیازی به سیستم و وازد کردن کدهای رهگیری آنها در آن نخواهد بود.به اتاق تکنسین رفته و اطلاعات هر دستگاه را در همان مکان بر روی گوشی خود ببینید


2

برقراری تماس با صاحب دستگاه


با مشاهده اطلاعات هر دستگاه بر روی گوشی می توانید با فقط یک کلیک با صاحب دستگاه تماس تلفنی برقرار نمایید


3

ارسال پیامک انبوه به گروهی از مشتریان


علاوه بر اینکه شما می توانید توسط این امکان به گروهی از مشتریان خود یک پیامک ثابت (مثل تبریک عید) ارسال نمایید ، شما امکان ارسال پیامک های هدف دار و به صورت گروهی را خواهید داشت مثل ارسال پیامک به تمام مشتریانی که دستگاه هایشان تعمیر شده و آماده تحویل است.


نکته :می توان قالب پیامک را تعیین نمود تا برای هر شخص پیامکی به صورت اختصاصی شده ارسال شود.


یک پیامک نمونه: آقای علی صفایی دستگاه شما با نام/مدل: لپ تاپ سونی تعمیر و آماده تحویل می باشد.با تشکر تعمیرات سایان


توجه داشتید که پیامک ها از روی گوشی شما و با شماره سیم کارت شما ارسال خواهد شد.این امکان نسبت به ارسال از طریق سامانه های پیامکی (خطوط اینترنتی پیامکی)نیز دارای مزایای همچون: عدم لزوم وجود اینترنت ،عدم نیاز به خرید و اجاره خط پیامکی و همچنین عدم بلاک شدن پیامک ها است (برای مشتریانی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند).


تصاویری از محیط برنامه :


Posted in محصولات and tagged , , , , , , , , , , , , .