محصولات

روبیک ،ایده پرداز ، طراح و تولید کننده اپلیکیشن های هوشمند برای زندگی امروز

با توجه به رشد چشمگیر گوشی های هوشمند و به دنبال آن افزایش نرم افزار و اپلیکیشن های موبایل ، ما در گروه نرم افزاری روبیک سعی داریم تا تجربه ای متفاوت از این تکنولوژی را به کاربران خود بدهیم . از این رو رسالت اصلی خود را تولید نرم افزار های کاملا منحصر به فرد برای پلتفرم های رایج مانند ویندوز و اندروید قراردادیم. اپلیکیشن هایی که در اوج سادگی ، زیبا و کاربردی باشد و با تلفیق ایده های نو بتواند حس خوبی را به کاربران خود منتقل نماید.

آمارگیر اینستاگرام ( اینستاگراف ) – اندروید

با اپلیکیشن آمارگیر اینستاگرام می تونید براحتی آمار همه افراد پیجتون رو در بیارید. آماری مثل اشخاصی که شما آنفالو و بلاک کرده اند ، پست هایی که بیشترین لایک را گرفته اند ، سوپرفالورها (فالورهایی که بیشتر از همه شمارو لایک می کنند) ، هویچ فالورها (فالورهایی که اصلا شمارو لایک نکردند) ، تاریخچه بروزرسانی ، نمایش پست های لایک شده توسط یک شخص خاص .

مشخصات بیشتر

نرم افزار تولید و چاپ بارکد ( ویندوز )

این محصول این امکان را به شما می دهد تا به سادگی و سرعت ، برچسب های بارکد مورد نیاز برای کالاهای خود را طراحی و آماده سازی کرده و بر روی انواع برگه ها و با استفاده از انواع چاپگرهای معمولی و تخصصی چاپ بارکد ، چاپ نمایید.

مشخصات بیشتر

محاسبه خمس ( ویندوز )

با توجه به استقبال و پیشنهاد کاربران نسخه ویندوزی نرم افزار "محاسبه خمس " منتشر شد.شما به سادگی و در چند دقیقه از میزان خمس اموال خود آگاه شوید .این نرم افزار با توجه به مرجع تقلیدی که انتخاب نموده اید،شما را برای وارد کردن لیست اموال تان ،راهنمایی خواهد نمود.

مشخصات بیشتر

اپرامکس ( صرفه جویی در اینترنت ) – اندروید

با نصب اپرامکس پارسی مصرف اینترنت بر روی دستگاه اندرویدی خود را تا 50 درصد کاهش دهید.این کاهش از طریق الگوریتم های فشرده سازی محتواهای دیجیتالی همچون عکس، موزیک و یا ویدئو انجام می شود

مشخصات بیشتر

رستوبیک (مدیریت سفارشات) – اندروید

نرم افزار مدیریت سفارشات رستوبیک، ثبت سفارشات را برایتان لذت بخش و آسان می کند. فقط با یک کلیک سفارشات مشتری ها را ثبت ، صورتحساب ها و پرداخت ها را مدیریت و گزارشات کاربردی و جامعی از هر آنچه نیاز است دریافت کنید.کاربردی برای فست فودها ،کافی شاپ ها و بدون نیاز به کامپیوتر

مشخصات بیشتر

عکس با هنرمندان ( پلاروید ) – اندروید

با پلاروید(Polaroid) به سادگی با هنرمند ، خواننده و یا ورزشکار مورد علاقتون عکس بگیرید .قابلیت منحصر بفرد نرم افزار هماهنگی نور عکس شما با عکس سوپر استار است که ابتدا شما و سپس اطرافیانتان را شگفت زده خواهد کرد .به همراه امکان افزوده اتاق گریم

مشخصات بیشتر

رمزیابی رفتار ( بیوریتم ) – اندروید

با نرم افزار رمزیابی رفتار (بیوریتم) دیگر رفتار و احساسات دوست ، همسر و شریک شما (و حتی احساسات و عواطف خود شما) برای شما پیچیده و عجیب نخواهد بود . همچنین به شما این امکان رو میده تا درجه هماهنگی و سازگاری خودتون رو با اطرافیانتون در سه زمینه فیزیکی،احساسی و ادراکی بسنجید

مشخصات بیشتر

صراف (هوشمند در بازار طلا و ارز ) – اندروید

با استفاده از این نرم افزار می توانید قیمت انواع سکه ، طلا و ارزهای راجع در معاملات بازار را در لحظه در اختیار داشته و با تنظیم هشدارهای مناسب ، به موقع از نوسانات آگاه شوید.امکانات منحصر به فرد این اپلیکیشن به شما در تصمیم گیری صحیح کمک خواهد نمود.

مشخصات بیشتر

محاسبه خمس ( اندروید )

به کمک نرم افزار "محاسبه خمس " روبیک شما می توانید به سادگی و در چند دقیقه از میزان خمس اموال خود آگاه شوید .این نرم افزار با توجه به مرجع تقلیدی که انتخاب نموده اید،شما را برای وارد کردن لیست اموال تان و اینکه آیا به آن خمس تعلق می گیرد یا خیر شما را راهنمایی خواهد نمود.

مشخصات بیشتر

مرورگر کاترینا – اندروید

با مرورگر اینترنت کاترینا خواهید توانست با سرعت کم نیز وبسایت های موردعلاقتون رو مشاهده کنید .امکان فوق العاده ی "توربو" در این نسخه افزایش سرعت لود صفحات وب را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

مشخصات بیشتر